Zadovoljna.si
Suzana Bajrič

Oddaje

Druga Slovenka zaključila pot v iskanju ljubezni

M.S
20. 02. 2025 15.22
2

V najnovejši epizodi Sanjskega moškega Hrvaške se je pot iskanja ljubezni zaključila za Suzano Bajrič, ki je tako postala že druga Slovenka, ki je zapustila tekmovanje. Suzano pa izločitev ni preveč prizadela, saj je z dvignjeno glavo in samozavestjo stopila novim izzivom naproti.

Suzana Bajrič je postala že druga Slovenka, ki je morala zapustiti šov Sanjski moški Hrvaške. Na zadnji ceremoniji vrtnic ni prejela vrtnice in je tako končala svojo pot v iskanju ljubezni pred kamerami.

Laura razkrila, zakaj je Sanjskega moškega polila s penino
Preberi še
Laura razkrila, zakaj je Sanjskega moškega polila s penino

Suzana se ni preveč trudila za Milošev čas, saj med njima ni začutila močne povezave. "Veseli me, da sem te spoznal in da sva imela nekaj srčkanih trenutkov," je zaupal Miloš in poudaril, da mora v ljubezenski zgodbi nekdo oditi.

Suzana Bajrič je zapustila šov Sanjski moški Hrvaške.
Suzana Bajrič je zapustila šov Sanjski moški Hrvaške.FOTO: VOYO
Tamara že po nekaj dneh ostala brez vrtnice in zapustila šov
Preberi še
Tamara že po nekaj dneh ostala brez vrtnice in zapustila šov

Želela si je več priložnosti za poglobljene pogovore in intimnejše trenutke, ki bi ji omogočili, da se resnično poveže z moškima. Šime je Suzani priznal, da je užival v skupnem času, vendar misli, da ni prava ženska zanj. Prav tako je poudaril, da je Suzana morda "prekvalificirana" za to, kar išče v šovu. 

Suzano Bajrič je postala že druga Slovenka, ki je zapustila tekmovanje.
Suzano Bajrič je postala že druga Slovenka, ki je zapustila tekmovanje. FOTO: VOYO
Gaja Filač: Mlajše generacije odraščajo v zelo zahtevnem svetu
Preberi še
Gaja Filač: Mlajše generacije odraščajo v zelo zahtevnem svetu

Ob slovesu je Suzana obema zaželela vso srečo pri iskanju ljubezni. "Oba sta po svoje zanimiva. Vedno sem bila iskrena in povedala, kar čutim. Mogoče bi kasneje prišlo do iskre, do zdaj je ni," je dodala Suzana. 

Spregovorila je tudi  o svoji čustveni plati, ki jo skriva pod trdno zunanjostjo. Zelo odkrito je izrazila prepričanje, da sta se moška "res zaje*ala", ker nista prepoznala njene vrednosti.

 Suzana Bajrič na zadnji ceremoniji vrtnic ni prejela vrtnice.
Suzana Bajrič na zadnji ceremoniji vrtnic ni prejela vrtnice.FOTO: VOYO
Na POP TV prihaja kviz, ki navdušuje po vsem svetu
Preberi še
Na POP TV prihaja kviz, ki navdušuje po vsem svetu
Mailing

Oddaje

Si že prijavljen na vse naše e-novice?
UI Del vsebine je ustvarjen s pomočjo generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ISSN 2630-1679 © 2021, Zadovoljna.si, Vse pravice pridržane Verzija: 744